AKTUALITY           FOTOGALERIE          KONTAKT         ODHLAŠOVÁNÍ A VÝBĚR OBĚDŮ

levá stra

 

Třída 8. A

Mgr. Stanislava Háková

Rozvrh hodin

 

 

Prosinec

Turnaj v sálové kopané

 

Říjen

Beseda o správném vztahu

Většina z nás se obávala toho, že jim bude při tomto tématu promluveno do duše . . . , ale ne. Tento velice milý pán nás seznámil s nemocí HIV/AIDS. Vyslechli jsme si několik skutečných příběhů různých lidí i z našeho okolí. Bylo těžké poslouchat, jak tento velmi silný a statečný chlap seděl a povídal si s nemocnými lidmi ještě před tím, než zemřeli a zbavili se svého utrpení. Sami si to nedokážeme představit  . . . Můžeme si z toho vzít pouze ponaučení, abychom byli více opatrní na zdraví své i lidí v našem okolí. Na nikom se to nedá poznat . . .
                                                                                    Text: Denisa Poláčková

 

Projektový den – Od semínka ke stromu

Několik skupinek přišlo na místo bývalého lesíka, který byl napaden lýkožrouty a stářím. Bylo na čase, abychom zasadili nový les. A tak se i stalo. Chodili jsme po stanovištích, kde jsme poznávali listy a šišky z různých stromů a nové zajímavosti z lesa. U zalesňovacího stanoviště jsme si každý vzal sazeničku nového stromku a speciální lopatu – sázeč a pustili jsme se do práce. Sázení bylo jednoduché, takže po chvíli bylo hotovo. Celí hladoví a vyčerpaní jsme se vrátili do školy, kde jsme si dali oběd a šli domů odpočívat.
                                                                                     Text: Denisa Poláčková

Foto: Tereza Frnková

 

Září

Jsme zpátky!

Zas a opět jsme se vrátili v plném počtu. Prázdniny se nám jako každý rok zdály krátké, ale i tak jsme stihli všechno zapomenout. Doufáme, že v tomto nejtěžším ročníku se nám bude dařit.
                                                                                    Text: Denisa Poláčková