Exkurze do firmy Engel v Kaplici

V úterý 4. 12. jsme navštívili spolu se žáky z Loučovic firmu Engel v Kaplici a střední odborné učiliště v Kaplici. Pracovník firmy nám nejdříve řetězec Engel představil. Například nám řekl, co jednotlivé firmy po celém světě vyrábí a kam co kaplická firma vyváží. Poté jsme se přesunuli s ředitelem provozu na prohlídku. Viděli jsme, jak se leaserem řezá železo, jak se lakuje, a také jsme se šli podívat na místo, kde se učí učni. Tam jsme si mohli vyrobit železné letadélko, ale málokdo to stihl, protože jsme chvátali na oběd.
             Po obědě jsme autobusem dojeli k učilišti. Tam nám udělali soukromý den otevřených dveří- prohlédli jsme si školu, podívali se, jak se svařuje, a také zkoušeli řídit auto na novém trenažéru, což každého zaujalo asi nejvíce.

Děkujeme firmě Engel, že nám umožnila podívat se do jejich firmy. Exkurze byla zajímavá.

K. S. žákyně 9. třídy

Design, hosting, cms Reklamní agentura N-atelier © 2018