Florbalový turnaj

Třída 9. A přišla s nápadem vyzvat třídy 2. stupně, aby se zúčastnily vánočního turnaje ve florbale. Ten se následně konal 15. prosince ve velké tělocvičně. Sportovního klání se zúčastnila 4 družstva po pěti lidech. A jak celý turnaj dopadl? Vyzyvatelé, tzn. 9. A, vyhrála všechny zápasy, na 2. místě skončila 8. B a 3. místo získala 6. A. Nejlepším střelcem byl Filip Korenik, který nastřílel 5 gólů. O den dříve se ale florbal hrál i na 1. stupni, kde soutěžilo 8 družstev ve dvou kategoriích. A jaké výsledky byly tady? V 1. kategorii druhých a třetích tříd zvítězila 3. B, na 2. místě se umístila 2. A a třetí příčku obsadila 3. A. V 2. kategorii, kam patřily třídy 4. A a 5. A, se z 1. místa radovala třída 5. A (družstvo A), 2. příčku získala 4. A (družstvo A) a třetí skončila 4. A. Nejlepšími střelci na 1. stupni byli Vojtěch Hurný a Jan Narovec. Na obou stupních vládl opravdu sportovní duch, všichni hráči si turnaj jaksepatří užili. Moc děkujeme panu učiteli Markovi za  řípravu a realizaci této zajímavé sportovní události na naší škole.