Lehkoatletická olympiáda

15. června se žáci a žákyně naší školy zúčastnili okresního kola olympiády v lehké atletice v Kaplici. Všichni se snažili v těžké konkurenci podat co nejlepší výkon a jejich úsilí se bohatě vyplatilo! Opravdu výjimečný výkon podal Vojtěch Šimša. Vybojoval hned dva nejcennější kovy, a sice zlatou medaili ve skoku dalekém a další zlato v běhu na 60 m. Nutno ale dodat, že i ostatní reprezentanti naší školy bojovali s chutí a rozhodně obstáli v dalších disciplínách se ctí. Všem dětem tedy gratulujeme k hezkému umístění, protože je nutné si uvědomit, že závodníci z jiných škol mají k rozvíjení sportovního talentu mnohdy nesrovnatelně lepší podmínky, na rozdíl od našich žáků a žákyň. Zároveň děkujeme i p. uč. Markovi za doprovod na tuto sportovní akci.

rsch