Návštěva knihovny

V pondělí 20. 12. jsme byli v městské knihovně. Hráli jsme tam spoustu her, taky jsme četli. Moc se mi to tam líbilo.

Liduška Václavíková

Po první hodině jsme šli se třídou na městský úřad. Do knihovny. Když jsme tam přišli, tak jsme četli knihu Pipi dlouhá punčocha. Potom jsme s kamarádem hráli hru, která se jmenovala V kostce vynálezy. A pak jsme už šli zpátky do školy. Hodně se mi to líbilo.

Alex Žižka


Dnes jsme byli v knihovně a moc mě to tam bavilo. Hráli jsme hry a četli knížky. Bylo to tam opravdu moc hezké, přímo nádherné a zajímavé. A mně se tam líbila jedna knížka.

Michal Bezděka


Když jsem byl v knihovně, tak jsem se nudil. Ale když jsem hrál a četl jsem si, tak to byla zábava. Nejvíc se mi líbilo pexeso.

David Dang


Byli jsme v knihovně. Dělali jsme pracovní list. A pak jsme si hráli, viděli jsme knihy a byly zajímavé, nejvíc se mi líbili Pokémoni.

Martin Le


V pondělí jsme šli do vyšebrodské knihovny. Měli jsme 1. úkol, měli jsme škrtnout, co neděláme o Vánocích a udělat +, co jsme dělali o Vánocích. A pak jsme si mohli hrát hry a číst.

Leo Nguyen

V knihovně jsem si hrál pexeso a vlajky.

Kevin Nguyen

Dnes jsme byli v knihovně a moc se mi to líbilo. Bylo to tam moc pěkné. Nejdříve jsme dostali doplňovací list, pak jsme si četli a potom nám paní knihovnice dovolila si prohlédnout knihu, zahrát si hru. Moc mě to bavilo.

Jakub Zlatev

V knihovně se mi hodně líbilo. Je tam hodně knížek.

Bin Tran

V knihovně jsem psal do listu, jaké tradice děláme o Vánocích. Viděl jsem spoustu vánočních knížek a hraček. Pak jsem se díval, jak ostatní hráli hry. Nejvíc se mi líbily hry a knížky.

Tony Pham

V knihovně se mi líbily všechny hry a všechny knížky. Paní knihovnice nám četla Pipi dlouhá punčocha. Moc a moc se mi tam líbilo.

Klaudie Sojková


Ze školy jsme šli do městské knihovny. Strašně se mi tam líbilo. Dělali jsme listy. Četli jsme si, hráli jsme si, mohli jsme stavět betlém. Já jsem hrál dabl, kloboučky a dostihy s Peťou.

Míra Krejčů


Design, hosting, cms - Reklamní agentura LIPNOLAND s.r.o. © 2018