Netradiční sportovní hry

Čtvrteční dopoledne patřilo na naší základní škole sportu a soutěžení. Pan učitel Roman Marek a žáci 8. A zorganizovali a zrealizovali pro 1. – 4. třídu netradiční sportovní hry v poněkud netradičních disciplínách, což byly voda, mužík, běh s obručí , štafeta s obručí, most, zásah a hod věnečkem. Každá třída soutěžila sama za sebe a všichni si při sportovním zápolení užili i spoustu legrace. A jak to celé dopadlo? Na prvním místě se umístila třída 4.A, druhé místo obsadila třída 3.B, na třetím místě skončila třída 1.A, na dalších místech pak byly třídy 2.A, 3.A, 1.B a 2.B. Vlastně není ani moc důležité, jak se kdo umístil, hlavní bylo, že děti sportovaly s velkou chutí a nadšením. Dalším příjemným bonusem bylo také celkem příjemné říjnové počasí. Děkujeme panu učiteli Markovi za skvělý nápad.

rsch + im