Nové hřiště už nám slouží!

V úterý 13. listopadu jsme se všichni sešli u příležitosti slavnostního otevření nového hřiště u naší základní školy. Nejprve jsme si vyslechli projevy pana starosty a paní ředitelky a pak už nezbývalo nic jiného než přestřihnout pásku a vyzkoušet nový povrch. O to se postarali cvičenci a cvičenky z různých tříd, kteří se pro tuto událost spojili, a s velkou chutí nám pod vedením paní učitelky Miglové zacvičili dynamickou sportovní sestavu. Jsme rádi, že je hřiště pro potřeby školy konečně na světě, protože jeho vybudování provázely různé komplikace. A možná jste, děti, zapomněly, že na realizaci našeho nového, krásného sportoviště jste se vlastně podílely i vy, a sice svými výtvarnými návrhy a úvahami, jak by mělo budoucí hřiště vypadat, aby co nejlépe posloužilo svému účelu. A to se opravdu podařilo. Proto děkujeme MĚSTU VYŠŠÍ BROD za vytvoření důstojného sportoviště.

rsch

Design, hosting, cms Reklamní agentura N-atelier © 2018