Pro rodiče

• Nástup dítěte do MŠ

Vážení rodiče,

čeká Vás důležitý mezník v životě vaš rodiny - nástup dítěte do mateřské školy. Rádi bychom vás informovali o tom,

co udělat pro to, aby tento krok proběhl hladce a k vaší spokojenosti i ke spokojenosti vašeho dítěte.

• Dvacatero pro rodiče

• Poprvé do školky

aneb DOBRÁ RADA NAD ZLATO!

Co by mělo dítě umět?

Co bude dítě potřebovat?

• Do školy nebo odklad?

Důležitou povinností rodiče je jít k zápisu – tam musí všichni rodiče, jejichž dítě oslaví 6. narozeniny do 31. 8. příslušného roku. Tyto děti tedy všechny absolvují zápis, a buď v září nastoupí do školy, nebo dostanou odklad. Rozhodnutí o odkladu povinné školní docházky není nic formálního a automatického a ani to nelze udělat jenom na základě přání rodičů, kteří si třeba chtějí prodloužit relativně klidné období školky o další rok, nebo si myslí, že dítěti takto prodlouží dětství, když ho nechají ještě rok ve školce.

• Co zvládá předškolák?

Design, hosting, cms Reklamní agentura N-atelier © 2018