Projektový den v přírodě

26. října se konal 1. projektový den v tomto školním roce zaměřený na ochranu obyvatelstva při mimořádných událostech. Děti obou stupňů byly opět rozděleny do smíšených skupin a na 8 stanovištích plnily různé úkoly. Mohly si vyzkoušet např. test ze zdravovědy, transport raněného, práci s busolou, hod obručí, běh terénem, svou zručnost dokazovaly při řezání špalku, své znalosti ukazovaly při vědomostním testu, snažily se rozpoznávat zvířecí stopy, ale i přírodniny, a dokonce si zastřílely prakem na cíl. Celé dopoledne nám počasí přálo, a tak byl dojem z příjemné procházky barevnou podzimní přírodou ještě větší. Pochvalu si zaslouží všichni ti, kteří se na realizaci celého dopoledne podíleli, ale také děti v jednotlivých skupinách za pěkné chování, vzájemnou spolupráci a snahu při soutěžení.

rsch

Design, hosting, cms Reklamní agentura N-atelier © 2018