Úspěchy našich žáků

Máme velkou radost z toho, že se žáci naší školy každoročně zúčastňují velkého počtu soutěží a olympiád.  Nejprve proběhnou školní kola a potom vítězové reprezentují naši školu na okresní úrovni. V zeměpisné olympiádě se v únoru dařilo Medardu Čechovi ze 6.A, který  získal 1. místo v okresním kole a úspěch slavil i Jakub Ó´Suilleabháin ze 7.B, který se umístil na 3. místě. Oba dva postupují do krajského kola soutěže. Březen byl ve znamení okresních kol jazykových soutěží. Své znalosti i dovednosti si žáci tradičně poměřují v porozumění poslechu a konverzaci na vylosované téma. Přípravu nepodcenila Sofie Vařilová z 9.A a odměnou jí bylo 1. místo s postupem do krajského kola v Konverzační soutěži v německém jazyce. V angličtině nás reprezentovala Valerie Grimová ze 7.B (skončila na pěkném 5. místě) a Hung Dung Nguyen z 9.A (získal 8. místo v kategorii starších žáků).  Všem jmenovaným gratulujeme a postupujícím přejeme hodně štěstí v krajských kolech soutěží.