Vánoční tvořivé dílny trochu jinak

Ve čtvrtek 20. prosince se v naší škole už pošesté konal projektový den s názvem Vánoční dílny, který byl i tento rok spojený se Dnem otevřených dveří pro rodiče a přátele školy. Také letos jsme dětem chtěli zkrátit netrpělivé čekání na vánoční prázdniny a štědrovečerní nadílku, a proto jsme pro ně opět připravili pracovní tvořivé dopoledne. Ale nebyli jsme na to sami. Iniciativy se letos ujaly i děti z osmé a deváté třídy a vesměs samostatně si připravily pracovní náplň své vánoční dílny. A nebylo to rozhodně jednoduché, protože v každé z dílen se sešly věkově smíšené skupiny. Z pestré nabídky činností si všichni mohli vybrat tu svou a pak už nezbývalo nic jiného než se s chutí a vervou pustit do díla. A tak žáci a žákyně např. vyřezávali dřevěné předměty, vyráběli různé vánoční dekorace, vytvářeli důmyslné dárky z papíru a přírodních materiálů, zdobili perníkové chaloupky a v neposlední řadě malovali třeba skleněné ozdoby. Pod dětskýma rukama vznikala opravdu zajímavá a vkusná dílka a kdoví, třeba zrovna výrobek z některé z dílen pomůže zkrášlit vánoční atmosféru u vás doma a možná udělá radost pod stromečkem právě vám! Zároveň děkujeme zúčastněným žákům i žákyním za velkou pomoc při organizování letošních vánočních dílen. Je dobře, že jste si, děti, na vlastní kůži vyzkoušely, jak je někdy těžké zorganizovat jakoukoli aktivitu tak, aby vás bavila a přinesla vám radost. Svého úkolu jste se, kluci a holky, zhostili na výbornou! Děkujeme tedy nejen za nás, vyučující, ale i za všechny děti, které práce v jednotlivých dílnách opravdu těšila.

rsch

Klikni a zobrazí se další foto.       Výsledek obrázku pro kreslený fotoaparát

Design, hosting, cms Reklamní agentura N-atelier © 2018