Vánoční tvořivé dílny

Ve středu 21. prosince se v naší škole opět konalo předvánoční tvořivé dopoledne s názvem Vánoční dílny. Také letos jsme dětem chtěli zkrátit netrpělivé čekání na vánoční prázdniny a Ježíška, a proto jsme pro ně opět připravili pracovní tvořivé dopoledne. Z pestré nabídky činností si děti mohly vybrat tu svou a pak už nezbývalo nic jiného, než se s chutí a vervou pustit do díla. A tak žáci a žákyně např. vyřezávali dřevěné ozdoby, vyráběli různé vánoční dekorace, vytvářeli důmyslné dárky z papíru a přírodních materiálů, pekli linecké cukroví, plnily netradiční sportovní aktivity v netradičních sportovních disciplínách v tělocvičně, vyráběli vánoční fotorámečky atd. Devátá třída pilně pracovala opět celé dopoledne s prvňáčky. Pod dětskýma rukama vznikala opravdu zajímavá a vkusná dílka a kdoví, třeba zrovna výrobek z některé z dílen pomohl zkrášlit vánoční atmosféru u vás doma a možná udělal radost pod stromečkem právě vám!

rsch