Zápis do MŠ 2022/2023

Zápis do MŠ pro rok 2022/2023

Zápis do MŠ proběhne 2. a 3. 5. 2022 do 14 do 17 hod.

Přihlášky ke stažení:
Žádost o přijetí dítěte do MŠ
Đơn xin nhập học vào trường mầm non Vyšší Brod

Pokud nemáte možnost si formulář vytisknout, lze si jej po předchozí domluvě vyzvednout v MŠ. Pro komunikaci s vedením ohledně zápisu používejte prosím email:

zapis-ms@zsvyssibrod.cz

Postup při podávání žádosti o předškolní vzdělávání:

1. Vytištěnou přihlášku si nechte potvrdit dětským lékařem
  2. Prostřednictvím emailu (zapis-ms@zsvyssibrod.cz) si vyžádejte přesný čas, kdy se máte dostavit k zápisu. Zároveň s časem obdržíte i evidenční kód, pod kterým bude dítě vedeno.
  3. V daném termínu se dostavte s potřebnými dokumenty: vyplněná a potvrzená žádost o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání, rodný list dítěte, průkaz totožnosti zákonného zástupce. Cizinci ještě doloží potvrzení o trvalém pobytu v České republice.
  4. Přítomnost dítěte u zápisu není nutná.

Do 30-ti dnů od přijímacího řízení vydá ředitelka školy rozhodnutí o přijetí, popř. nepřijetí dítěte do MŠ. Seznam identifikačních kódů přijatých dětí bude viset na dveřích mateřské školy a na webových stránkách. V případě, že vaše dítě přijato nebude, vyzve vás ředitelka k nahlédnutí do spisu.

15.6. v 16:30 se uskuteční informativní schůzka rodičů nově přijatých dětí.
16.6. v 16:30 jsou zvány nově přijaté děti, aby se seznámily s prostředím školky.